Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Erzurum Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Erzurum Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Erzurum uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Erzurum Şehrinde Gezilecek Yerler

Erzurum şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Erzurum Uçuşları

Erzurum şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Erzurum’a gitmek için ultrabilet.com üzerinden en ucuz Erzurum uçak biletini rahat ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz. Doğu Anadolu’nun en büyük şehri olan Erzurum’un tarihinin Milattan Önceki 4900’lü yıllara dayanıldığı düşünülmektedir. Tarih boyunca birbirinden farklı medeniyetler bu topraklar üzerinde bulunmuş ve her birinin de izi bu şehrin havasına yansımıştır. Erzurum aynı zamanda Milli Mücadele döneminin de başrolünde olmuştur. Cumhuriyetin temelinin ilk adımları burada atılmıştır.

Erzurum uçak bileti firmaları bu Cumhuriyete tanıklık eden şehir için en uygun biletleri UltraBilet.com sayesinde size sağlayacaktır. Gezi denildiğinde Erzurum’da birden fazla seçenek sunmaktadır. İlk akla gelen yer ise Çift Minareli Medrese olmaktadır. Erzurum’un önemli tarihi yapılarından olan ve Selçuklulardan kalındığı bilinen Medrese yapısıyla dikkat çektiği gibi efsaneleriyle de ilgi odağındadır.

Osmanlı ve Rus savaşı esnasında şehri korumak adına yapılmış olan 22 tabya ise bir diğer görülmesi gereken yerdir. Erzurum denildiğinde en çok merak edilen yapılardan bir tanesidir. Tarihi bir zenginlik olarak görülmektedir. 22 tabyanın içinde ise en ön plana çıkanı ise Aziziye ve Mecidiye Tabyaları’dır. Aziziye Tabyası’nın bu kadar ilgi odağı olmasının sebebi sadece içinde barındırdığı tarihi doku değil aynı zamanda Osmanlı – Rus savaşı esnasında Erzurumluların buradan orduya destek vermesiyle düşmanın püskürtülmesidir.

Ankara, Antalya, İzmir, Erzurum uçak bileti için ultrabilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Selçuklular zamanından kalan anıt mezarlar da şehre gelen turistlerin odak noktasıdır. En büyüğünün Emir Saltuk’a ait olduğu bilinir ancak diğerleri için pek fazla geçmişten gelen bir bilgi yoktur. Üç Kümbetlerin yanında ise mimarisinden bile tam olarak ne olduğu anlaşılamayan bir yapı vardır. Kimileri için bir mescid kimisi için ise kümbettir.

Ülkemiz için tarihin daha doğrusu Cumhuriyetin ilk adımlarının burada atılmış olmasından dolayı ziyaret etmek istedikleri bir yapı daha vardır. Erzurum Kongre Binası, ülke sınırlarında en az bir kez görülmesi gereken yerlerin başında yer alıyordur. Bir tarihin kokusu ve bir kahramanlığın adımları burada atıldığı için özel ve önemli bir yapıdır. Mustafa Kemal “Milli sınırlar içinde vatan bir bütündür, ayrılık kabul dahi edilemez,” sözünü de tam olarak burada söylemiştir.


Erzurum Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Erzurum%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Erzurum Haritada Göster

Erzurum

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 53 dakika
  • Ankara 1 saat 27 dakika
  • İzmir 2 saat 8 dakika
  • Antalya 1 saat 48 dakika
  • Adana 1 saat 18 dakika
  • Bursa 1 saat 53 dakika
  • Bodrum 2 saat 9 dakika
antalya transfer