Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
En Ucuz Mersin Ankara Otobüs Bileti - Ucuz Uçak Bileti

En Ucuz Mersin Ankara Otobüs Bileti

En Ucuz Mersin Ankara Otobüs Bileti

En Ucuz Mersin Ankara Otobüs Bileti

Genel Kültür İçin Önerilecek Kitap Var Mıdır? Hiç bir fikrimiz yoktu bu soru bize sorulunca ama araştırdık En Ucuz Mersin Ankara Otobüs Bileti Online alan siz değerli yolcularımız için araştırıp yazıyoruz maksat yolculuk iyi ve akıcı konuları paylaşmak.

 

Genel kültür için önerilecek kitap denilince akla yazarları Noah D. Oppenheim& David S. Kidder olan Entelektüelin Kutsal Kitabı gelir. Kitapta dünyaca ünlü kişiler, yerler, dogmalar, inanışlar ve hatta tabular yer almaktadır. Yazarlar da bu kitabı oluştururken birçok farklı kaynakta alıntılar yapmışlardır. Alıntı yapılan bu kitaplardaki bilgilerin gerçekliği ve kabul edilirliği tabii ki tartışma konusu, lakin genel kültür olarak Mersin Otobüs Bileti geliştirebilecek aynı zamanda okuduğu başlıklarla alakalı okurda merak ve ilgi uyandıracak bir eserdir.

 

Kitap İçeriği

 

Kitap birçok faklı alan ihtiva etmektedir. Genel kültürü geliştirmek için önerilen bu kitapta bilgiler yedi kategori olarak okuyucuya sunulmaktadır. Bunlar edebiyat, matematik, güzel sanat, bilim, tarih, felsefe, din gibi başlıca konu ve olgulardır. Bu konuları açacak olursak, mesela edebiyat alanında dünyaya mal olmuş eserler ve yazarlar işlenirken, güzel sanatların resim ve müzik gibi alanlarında ünlü müzisyen ve bestecileri anlatmış, okura bu Ankara Otobüs Bileti alan yolcularımızın yaşamlarına ortak olma olanağı sunarak bu başyapıtların sahiplerini daha iyi tanımanıza yardım etmiştir. Felsefe alanında Aristoteles ve Platon gibi ünü düşünür ve filozofları, düşünce yapılarını ve yaşamlarını anlatmıştır.

 

​​​​​​Her Güne Bir Konu

 

Kitap her güne bir bilgi metoduyla çıkmıştır. Yazarlar tüm bu bilgileri okuyucuyu sıkmadan kısa ve öz anlatımlar şeklinde birer sayfalık, hatta her güne bir konu gelecek şekilde işlemiş ve bu konuları bir sene yani 365 güne yaymıştır. Buradan da anlaşılacağı gibi kitabı içerisinde tam 365 ayrı genel kültür konusu işlenmektedir.

 

Kitap Ciltleri

 

Kitaplar üç cilt olarak ayrılmıştır. Bu üç ciltte de farklı alanlar ve zamanlar hakkında bilgiler bulunmaktadır. Entelektüelin kutsal kitabında tüm zamanlarda dünyada ses getirmiş ve herkes tarafından tanınan ve ya tanınması ve bilinmesi gerekenleri işlerken, modern kültür isimli ciltte yalnızca son 100 yıl gibi günümüze daha yakın modern zamanlardaki kültürel bilgiler yer almaktadır. Yazarlar bir cildi de biyografilere ayırarak, ünlü Otobüs Bileti firması çalışanların yaşamına yer vermektedir. Maya Kitap yayınlarının basımını üstlendiği bu eserler herkesi kültürel açıdan geliştirmekte ve önerilmektedir.

antalya transfer