En Ucuz Çanakkale Otobüs Bileti

En Ucuz Çanakkale Otobüs Bileti

En Ucuz Çanakkale Otobüs Bileti

İleri Yaş Gebeliklerinin Riskleri nelerdir Online ve En Ucuz Çanakkale Otobüs Bileti firması aracılığı ile başlayan yolculuğunuz esnasında okumanızı rica ediyoruz.

 

Son zamanlarda ülkemizde öncelikler yavaş yavaş değişmektedir. Çanakkale Otobüs Bileti artık “önce kariyer, sonra kız ” düşüncesini benimsiyorlar. Kendi ayakları üzerinde durarak, kendisi için ve ailesi için güzel bir gelecek kurduktan sonra kız yapmak istiyorlar. Güçlü birer anne olmak istiyorlar. Aslında bazen ileri yaşın kendisi için getireceği olumsuzlukları düşünmeden giriyorlar bu yola. 35 yaş ve üzerindeki bayanlar için doğum oranı %50 azalmaktadır. Bu sebeple ileri yaşta hamile kalmayı düşünen bir Ucuz Otobüs Bileti ileri yaşın kendisine getireceği sağlık durumlarını da göz ardı etmemelidir. Genç bir bireye göre daha yüksek komplikasyon riski olduğunu bilmelidir. İleriki yaşlardaki annelerimizin en çok karşılaştığı komplikasyon kromozom anomalili kız doğurmaktır. En sık görülen anomali zeka geriliği, kızın kalp, ciğer gibi organlarında yetersizlik ve anomali olan Down Sendromudur. Fakat günümüz teknolojisinde anne karnında belirli bir büyüklüğe gelindiğinde artık bu anomalileri testlerle belirlemek mümkündür.

 

Her Otobüs Bileti da yaş ilerledikçe çeşitli hastalıklar nüksetmektedir. İleriki  yaş gebeliğinde de en çok görülen hastalık diyabet ve hipertansiyondur. Hamilelikten önce veya hamilelik sırasında ortaya çıkan hipertansiyon ani kız ölümlerine, gebelik zehirlenmesine ve kızda veya annede kalıcı hasarlara sebep olmaktadır.

 

İLERİKİ YAŞ ANNELERİNİN GEBELİKTE KARŞILAŞTIĞI GEBELİKLE İLGİLİ DURUMLAR

 

-Çoğul gebelik,

-Düşük riski,

-Anomalili kız doğumu,

-Dış gebelik riski,

-Plasenta anomalisi,

-Zeka ve gelişme geriliği,

-Sezaryen ve erken doğum riski fazladır.

 

İLERİKİ YAŞ GEBELERİMİZ ;

 

35 yaş üstü annelerimiz sağlık sorunları var ise mutlaka doktor kontrolünde bulunmalı, fazla kiloları var ise sağlıklı gebelik için fazla kilolarından kurtulmalıdır. Bu annelerimiz küçük yaşta anne olan bireylerimizden daha olgun, daha güçlü birer anne olurlar. Kızlarını sağlıkla, mutlu bir ailede büyütme konusunda çok daha bilinçli olabilirler.