Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
En Ucuz Bolu Otobüs Bileti - Ucuz Uçak Bileti
En Ucuz Bolu Otobüs Bileti

En Ucuz Bolu Otobüs Bileti

Hızlı Kilo Verme Yöntemleri nelerdir En Ucuz Bolu Otobüs Bileti firması olarak bu konuda öncelik ile sağlığını kaybeden yanlış yönlendirenlere geçmiş olsun diliyoruz.

 

Modern dünyada zayıflamak adeta her Bolu Otobüs Bileti çalışanının isteği olmuştur. Modern hayatının temposuna ayak uydurmak ve stres, beraberinde düzensiz beslenmeyi ve psikolojik yemeye yol açıyor. Doğal olarak, hem Ucuz Otobüs Bileti hem erkekler kilo alıyor. Zayıflama gerektiren durumlar farklıdır. Mesela özel bir günde giymek istediğiniz elbise dar gelir, ama kilo vermek için üç gününüz kalmıştır. Böyle durumlarda mono-diyetler sizin kurtarıcınızdır. Spor yapmadan, önce elma, sonra karabuğday (greçka), ve sonra tekrar elma mono-diyeti uygulayarak üç günde üç kilo verebilirsiniz.

 

Elma Mono-Diyeti

 

Bu diyet günde bir buçuk kilo verilir. Tek yapılması gereken elma yemek. Elma çiğ, rendelenmiş, fırında  az miktarda tarçınla, kurutulmuş olarak yenebilir.

 

Bu diyette günde bir kiloya yakın elma tüketilebilir, bu yüzden hiç aç kalınmaz. Elma bol lifli bir besindir, tok tutar ve açlığı bastırır. Ayrıca bol bol su içilmelidir.

 

Tüm mono-diyetler gibi, iki günden fazla uygulanmamalıdır, çünkü vücut gerekli protein, yağ, ve minerallerden yoksun kalır. Elma mono-diyeti önemli işlerin olduğu günler yerine, evdeyken yapılmalıdır.

 

Karabuğday (Greçka) Mono-Diyeti

 

Bu diyet de öncekine benzerdir, ama elma yerine karabuğday tüketimine dayanır. Sadece adında buğday olan, yapısı daha çok kabuklu yemişe benzeyen bu tahıl, yüksek protein içeriğine sahiptir. Lif, demir, vitamin bakımından zengin karabuğday, Otobüs Bileti tok tutar ve günde bir kiloya kadar verdirebilir. Tek yapılması gereken, 250-300 g karabuğday ı kaynar su ile kapatmak ve gece bekletmek. Ertesi gün greç kaya 4 kaşık soya sosu veya rendelenmiş bir yeşil elma katılır ve beş porsiyona bölünür.

 

Uygulaması çok kolay olan bu diyetler, vücuttaki şişliğin, yani ekstra suyun atılmasını, bağırsakların temizlenmesini sağlar. Bırakıldığında verilen kiloların geri gelmemesi için aşırı yağlı, ağır, kalorili besinler yenmemelidir. Hamileler ve çocuklar asla bu diyetleri uygulamamalıdırlar.

antalya transfer