Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
En Ucuz Adana İstanbul Otobüs Bileti - Ucuz Uçak Bileti

En Ucuz Adana İstanbul Otobüs Bileti

En Ucuz Adana İstanbul Otobüs Bileti

En Ucuz Adana İstanbul Otobüs Bileti

KADINLARIN SADECE SAÇI MI HARAM? Dinimizce olan bazı bilgilere değinme istedik Online En Ucuz Adana İstanbul Otobüs Bileti alan yolcularımız için paylaşıyoruz.

Kuranı Kerim’de Allah kadına ve erkeğe bazı yasaklar bildirmiştir ve örtünme de bu yasaklardan biridir yani Allah örtünmeyi emretmiştir. Allah peygamberimiz Muhammed (sav) vasıtasıyla bizlere emirlerini ayetlerle bildirmiştir. Allah örtünme emriyle kadınları koruma altına alıyor, dinimiz kadın rahatsız edilmesin kendini daha rahat hissetsin diye örtünmeyi emrediyor. En Ucuz Adana Otobüs Bileti alan bayanların vücuduna bakmak haramsa, açıkta bırakılması helal değildir.

 

ÖRTÜNMEK FARZDIR

Bazı kişiler şöyle bir düşünce içindeler Kur’an’da açıkça ‘’saç haramdır diye bir ayet yok’’ İslam dinin de kadınların örtünmesi farzdır. Buna uyulmadığı takdir de farzı terk etmiş olursun bu da büyük günahlardandır, yani haramdır.

 

KADININ SAÇINI KİMLER GÖREBİLİR

Peki, Müslüman bir kadın kimlerin yanında örtünmez?

 

-Kocasının yanında kadının örtünmesine gerek yoktur.

-Kadın baba, oğul, kardeş, üvey oğul gibi evlenme engeli olan kimselerin yanında örtünmesine gerek yoktur.

 

YABANCI ERKEKLERİN YANINDA ÖRTÜNMELİDİR

Yabancı erkeklerin yanında bileklere kadar el ve yüz hariç örtünmeleri gerekir. Tedavi durumunda hekim, hemşire ve sağlık görevlisi En Ucuz İstanbul Otobüs Bileti bayanın vücuduna bakmaları caiz olur.

Buluğ çağına ermemiş çocukların yanında kadının örtünmesi gerekmez.

 

En Ucuz Otobüs Bileti bayanlara örtünme Allah ve peygamberin emridir. Emre uymayanlar büyük günah işlemiş olur ve kişi günah işlemeye devam ederse gün geçtikçe onun günah olmadığına kendini inandırıp kalbini karartır. Bu da o kişiyi haram işlemeye hatta sonunda Allah muhafaza dinden bile çıkartabilir. Bu sebeple herkesin dinini iyi öğrenip uygulaması gerekir.

 

ÖRTÜNME İLE İLGİLİ AYETLER

‘’ASHAB 33/59 NUR 24/31 NUR 24/60 ‘’ Bu ayetler Allah’ın örtünmeyi kesin olarak emrettiği ayetlerdir. Allah ayetleriyle bize örtünmeyi emrediyor, Peygamberimiz hadisleriyle bizlere örtünmeyi emrediyor. Bu emirleri inkar etmek yoktur demek büyük günah ve haramdır. Gerçek ve kaliteli bir zamanı yolda geçirmenin en iyi yolu sayfamızda bulunan en uygun bileti alarak başlamış olsun dileği ile En Ucuz Adana İstanbul Otobüs Bileti.

antalya transfer