Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Diyarbakır Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Diyarbakır Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Diyarbakır uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Diyarbakır Şehrinde Gezilecek Yerler

Diyarbakır şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Diyarbakır Uçuşları

Diyarbakır şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Diyarbakır’ı ziyaret edebilmeniz için ultrabilet.com adresinden Diyarbakır uçak biletinizi alabilirsiniz. Uçak biletinizi aldıktan sonra şairlere ilham veren ve tarihi dokusunu halen korumakta olan güzel şehir Diyarbakır’ı gezebilirsiniz. Diyarbakır’ın bulunduğu konum yarım bir çanak gibidir. Dicle ve düzlük arasında bir tarihi ne kadar yaşatabilirse o kadar yaşatıyor ve koruyordur.

Doğudaki en kalabalık şehirdir ve kendisine has bir duruşu vardır. Gezmek ve oraya doymak pek fazla mümkün olmadığından bir giden bir kez daha gitmek isteyecektir. Sert ve kurak iklimi oraya gelecek turist sayısında bir azalma meydana getirmez. Yaz mevsiminde en az Akdeniz Bölgesindeki gibi sıcaklık yaşar ancak oradan farkı nem yerine kuru bir sıcaklığı vardır. Sıcak mevsimleri sevenlerin zorlanmayacağı bir havaya sahiptir.

En ucuz uçak biletini Diyarbakır uçak bileti firmaları size temin etmektedir. Kalesi ve karpuzu ile meşhur olan Diyarbakır, gezilecek tarihi mekânları ile de oldukça fazla seçenek sunmaktadır. İlk akla gelen yer ise tabi ki Diyarbakır Kalesi’dir. Çin Seddinden sonra gelen bu kale Diyarbakır’ın bir temsilcisidir. Kale, Dicle vadisinden 100 metre uzaklıkta bulunmaktadır ve burada Burçlar adında bir yol vardır. Her gelenin bir kez gittiği ya da gitmek istediği bir yoldur.

En ucuz Ankara, Antalya, Konya, Diyarbakır uçak bileti için ultrabilet.com adresini ziyaret edebilir, hava yollarını karşılaştırma yaparak size en uygun bileti hızlı ve rahat bir şekilde seçip alabilirsiniz. Zaman kaybetmeden bir kez görülmesi gereken Diyarbakır içinde gezilecek yerler bitmeyecektir. Bir gün içinde koca bir tarihi içinde barındıran bu şehre özel bir zaman dilimi ayırmak gerekmektedir.

Gezilecek yer denildiğinde akla bir diğer gelen ise Malabadi Köprüsü’dür. Silvan’da bulunan ve Akkoyunlardan beri süregelen bir köprüdür. Dizilere, filmlere konu olan Dicle’nin de köprüsünü görmeden Diyarbakır ziyareti bitmiş sayılmaz. Aynı zamanda birden fazla tarihi dönemlerden gelen camileri vardır. Diyarbakır Ulu Cami en bilindik camisi olsa da Behram Paşa Cami, Şeyh Mutahhar Cami, Safa Cami de görülmesi gereken yerlerdendir. Diyarbakır gezildikçe daha fazla gezilecek yerlerin bulunacağı bir mabettir.


Diyarbakır Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Diyarbak%C4%B1r%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Diyarbakır Haritada Göster

Diyarbakır

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 51 dakika
  • Ankara 1 saat 23 dakika
  • İzmir 2 saat 1 dakika
  • Antalya 1 saat 37 dakika
  • Adana 1 saat 5 dakika
  • Gaziantep 51 dakika
  • Şanlıurfa 42 dakika
antalya transfer