Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Diyarbakır Kars Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Diyarbakır Kars Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

40 Dakika

Kars Hava Durumu

( Kars )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kars%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Kars Yerel Saati

13:44 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

389 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 1 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal, Sun Express

Diyarbakır Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Diyarbakır uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Diyarbakır uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kars Gezilecek Yerler

Kars gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Diyarbakır Kars Uçuşları

Diyarbakır - Kars uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan Diyarbakır iline bağlı onyedi. Bunlar; Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir. Diyarbakır’ın en büyük ilceleri Bağlar Kayapınar ve Yenişehir’dir. Yüzyılları deviren bu şehir de Hurriler, Mitanniler, Hititler, Asurlar, Medler, Persler, Büyük İskender, Romalılar, Bizanslılar, Araplar, Selçuklular ve Osmanlılar hüküm sürmüştür. Diyarbakir kulturel ve turizim açısından da büyük onem taşımaktadır. Ekonomisi aslında tarıma dayalı olan bu bölge son yıllarda turizme ve kültürel eskiye nazaran daha sıkı tutup çalışmalar yapılmaktadır. Ayni sekilde eğitimi daha çok geliştirmiş ve dışarıdan gelen öğrenci sayısı her gecen yıl yeni bölümler ile arttırmaktadır. Diyarbakır da ulaşım çok basitleştirilmiş özellikle kara yolu uzerinden her herden yol açılmış ve en hızlı şekilde buraya ulaşmak mümkündür. Yaz kış farketmeksizin bu yollar açık olup hizmet vermektedir.  Karpuz ve kalesiyle meşhurdur ilimiz. Diyarbakir’da terminal sehir merkezinden bulunmaktadir. Buradan her yere otobüs ve minibüs ile ulaşım gerçekleşmektedir. Şehir merkezine 3 km uzaklıkta olan hava limanı da merkezde sayılmakta olup yine taksi, özel araç veya otobüs ile her yere ulaşım gerçekleşmektedir. Burada Uçak Bilet Firmaları her sene uygun ve güncel uçak bilet satıp hava yolu yolculuklarını arttırmaktadır.

Türkiye için büyük önem taşıyan ilimiz Diyarbakir’ın nüfusu 1.699.901 olup ve bir önce ki sayıma nazaran  26.782 artmıştır. Buradan sehrin her yıl kendini nasıl geliştirdiğini görebilmekteyiz.

Diyarbakır Kars arası 527 km olup yaklaşık 7 saat sürmektedir. Kara yolu kullanarakta rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Ancak Hava yolu son yıllarda tüm bölgeler gibi burada da daha çok faaliyet gostermektedir. Ozellikle uygun uçuşlar ve zaman açısından avantajlı bir hal almaktadır. En ucuz uçak biletleri icin ultrabilet.com web sitesi tercih edilebilir. Her firmadan daha uygun ve daha hızlı iletişim kurabileceğiniz gibi yine tüm dönüşler icin sizinle irtibatı asla kesmeyen bir firmadır.

Kars veya Diyarbakır’ı muazzam doğasını ve insanını bu yaz görmek ve gezmek icin uygun bir dönem olacaktır.Ulkenin her yerinden gelen misafiri en güzel sekilde karşılamak onlar için neredeyse görev haline gelmiştir.

antalya transfer