Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Diyarbakır Bakü Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Diyarbakır Bakü Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

35 Dakika

Bakü Hava Durumu

( Bakü )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Bak%C3%BC%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Bakü Yerel Saati

14:32 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

878 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 40 Dakika

Popüler Hava Yolları

Sunexpress, Pegasus, Atlas Global, Anadolu Jet

Diyarbakır Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Diyarbakır uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Diyarbakır uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Bakü Gezilecek Yerler

Bakü gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Diyarbakır Bakü Uçuşları

Diyarbakır - Bakü uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Azerbaycan’ın Başkenti ve iki milyonu aşkın olan Bakü Hazar Denizi’nin hemen dibinde kalmaktadır. Çok hızlı gelişme yaşayan şehir merkezinde gökdelenler inşa etmiştir. Bu gökdelenleri görmek sadece Dubai veya Şangay gibi yerlerden görülmektedir. Şehir içinde birçok tarihi kalıntılar mevcuttur. Bunlardan en önemlisi ve dikkat çekeni Kız Kulesi, Şirvan Şah Ortaçağ Sarayı, bu saray kayıtlara göre 9. ve 16. yüzyıllarda varlığı söz konusudur. Burada birbirinden farklı avlular,  çarşılar ve çay dükkanlarını sıkça görmek mümkündür. Tüm gecenizi geçirebileceğiniz, restaurant veya içki tüketebileceğiniz birbirinden farklı mekanlar mevcuttur. Şehrin tüm halkı Türk halkı olan Azerilerdir. Tarihine baktığımızda burada yıllarca Rusların hakimiyet kurduğunu görmekteyiz, ancak son otuz yılda burada yok denecek kadar az Rus vardır. Bu nüfusu etkilememektedir, çünkü Bakü her yerden sürekli göç almaktadır.

Diyarbakır Bakü arası 1.259,9 kilometre uzaklıktadır. Diyarbakır’dan Bakü şehrine gitmek için İstanbul aktarmalı havayolu ulaşımı sağlanmaktadır. İstanbul Havalimanından, Azerbaycan ülkesine ait Azal Havayolları veya THY tarafından günlük iki üç sefer gerçekleşmektedir. Uçak Bilet Firmaları mümkün oldukça çok uygun fiyatlar çıkarmaktadır. Diyarbakır bildiğimiz üzere Türkiye için çok önemli bir yere sahiptir, bu yüzden ulaşımı her açıdan gerçekleşmesine dikkat edilmektedir. Merkezinde bulunan havalimanı sayesinde Türkiye’nin her yerinden ulaşım sağlanır. Bakü’den ise aktarmalı bir şekilde gerçekleşir.

Ancak şunu da unutmamak gerekir ki Diyarbakır’dan Bakü’ye karayolu üzerinden de ulaşım mümkündür. Metro ve Mahmut gibi firmalar uygun biletler ile seyahat düzenler. Bu ulaşım biraz zaman alacaktır. İstanbul Bakü arasında daha sık kullanılan bu ulaşım kırk saati bulmaktadır. Bu yüzden her zaman hava ulaşımı zaman açısından daha avantajlıdır. Eğer Diyarbakır Bakü uçak bilet fiyatları pahalı geliyorsa yurtiçi seyahatte doğru bir yoldur. Şöyle ki Diyarbakır’dan Giresun iline havayolu ile ulaşım sağlandığında, ister karayolu isterseniz de denizyolu ile Bakü’ye geçiş mümkündür. Üstelik fiyatlar tahminlerden daha uygun. İster yurtiçi isterseniz isterseniz yurtdışı uçak biletleri için ultrabilet.com web sitesi tavsiye edilir.

Diyarbakır’da her şehirde olduğu gibi üniversitelerde gezi turları düzenlenmektedir. Burada grup uçak bileti satın almak daha uygun fiyatlara gelecektir.

antalya transfer