Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Dalaman Lviv Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Lviv Hava Durumu

( Lviv )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Lviv%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Lviv Yerel Saati

15:36 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1503 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 30 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus

Dalaman Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Dalaman uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Dalaman uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Lviv Gezilecek Yerler

Lviv gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Dalaman Lviv Uçuşları

Dalaman - Lviv uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Ege Bölgemizin en gözde illerinden biri olan Muğlan’nın on iki ilçesinden bir olan Dalaman bölgenin en gözde ilçesidir. Bunun sebeplerinden bir tanesi de Dalaman sınırları içerinde olana havalimanıdır. Hava limanı uluslararası hava sahasına açıktır. Muğla ilimiz ve ilçeleri ile birlikte en çok yaz aylarında faaliyet göstermektedir. Tüm ülkelerden gelen turistleri en güzel şekilde çağırlayan ilimiz ekonomik açıdan büyük avantaja sahiptir. Aydın, Denizli, Burdur ve Antalya illerine komşu olan Muğla ilimiz sezonda illerden göç almaktadır. Dalaman ilçesinde Uçak Bilet Firmaları özellikle en uygun biletleri yaz  gelmeden bir ay içinde gerçekleştirmektedir.

Uluslarası hava sahasına sahip olan Dalaman Muğla ve çevresine gelen turistleri karşılamakta olup bu sayede kendi ekonomisini en iyi şekilde yönetmektedir. Dalaman havalimanının artan yolcu trafiğini karşılamak amacı ile yeni tesisler yapılmıştır. Göcek koyları olarak bilinen Dalaman ilçe sınırları içerisinde kalan koylar yat turizmi için çok elverişlidir. Aynı zamanda Dalam gelen turistleri merkeze göndermeden doğasıyla koyları ve temiz havası ile bir kaç gün misafir etmektedir.

Polonya sınırlarında kalan Lviv özellikle son yıllarda ciddi rakamlarda turist çekmektedir. İstatistiklere göre 2016 yılında Lviv dünya çapında en yüksek büyüme oranına sahip olduğu görülmektedir. Orada gezip görülmeye değer bir çok yer vardır ki zaten gelen yoğun turistlerin neden tercih ettiğini anlayabiliriz. Şöyle sıralarsak; Ratusha Kulesi, Opera Binası, Lychakiv Mezarlığı, Kayıp Oyuncak Müzesi, Lviv Parkları, Lviv Katedral ve Kiliseleri burada gezip görebileceğiniz ve asla pişmanlık duymayacağınız yerlerdir.

Lviv’den Dalamana gelecek olan bir tatil sever, ister özel aracıyla ister tramvay veya otobüs, taksi ile havalimanına gidebilir. En uygun uçak bileti almak için tarih öncesi almak daha avantajlı olacaktır. Uluslarası uçuş gerçekleştiren Dalam havalimanı özellikle yaz aylarında her gün yurtdışı seferleri gerçekleştirmektedir. En ucuz uçak biletini ultrabilet.com web sitesinden ulaşabilirsiniz. Dalaman’a geldikten sonra hava limanı merkezde olduğundan isterseniz taksi ile en yakın otelde konaklayabilir veya Muğla iline geçiş yapabilirsiniz. Istanbul, Ankara, Antalya gibi illerde de Lviv’e uçuş gerçekleştirmek mümkündür.

antalya transfer