Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Burdur Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Burdur Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Burdur uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Burdur Şehrinde Gezilecek Yerler

Burdur şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Burdur Uçuşları

Burdur şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Akdeniz’in havasını buram buram yaşatan Burdur’u ziyaret etmek için Burdur uçak biletinizi ultrabilet.com adresinden satın alabilirsiniz. Akdeniz Bölgesi’nin iç kısımlarında, Göller Yöresinde yer alan Burdur, batıda Denizli, güney kısmında Antalya, kuzey bölümünde Afyon ve Isparta ile komşudur. Gölleriyle meşhur olan ve Türkiye’nin önemli büyüklükteki göllerinden olan Burdur gölünde birçok farklı sportif faaliyet yapılmaktadır. Burdur’un toplamda 10 ilçesi bulunmaktadır. Burdur ilçeleri; Yeşilova, Altınyayla, Ağlasun, Çavdır, Bucak, Çeltikçi, Gölhisar, Kemer, Karamanlı ve Tefenni olmaktadır. 6.840 kilometrekare yüzölçümüne sahip olan şehirde toplamda 256.493 kişi yaşamaktadır. Köy nüfusu ve şehir nüfusu orantılı şekilde pay edilen Burdur’un yıllık nüfus artışı %0.74’dür. Kışları soğuk ve yağışlı yazları ise sıcak ve kurak geçen Burdur tarihi eserleri, doğal güzellikleri ve misafirperver insanlarıyla kesinlikle gezilip görülmesi gereken Türkiye şehirlerinden biridir. Burdur uçak biletini en hesaplı şekilde ultrabilet.com adresinden temin edebilirsiniz.

Burdur uçak bileti firmaları size en uygun seçenekleri temin edecektir. Birçok tarihi araştırma ve arkeolojik kazılar Burdur ilinin çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olarak kullanıldığını kanıtlıyor. Antik dönemde ismi Pisidia olan Burdur’un paleolitik dönemden yaşam izleri taşıyor. Özellikle de Yeşilova ilçesinde Başkuyu köyünde bulunan kaya resimleri ilk insanların bu bölgede yaşadığını gösteriyor. Burdur Hacılar köyünde yapılan kazılarda ilk insanların toplayıcılık ve avcılıktan vazgeçerek tarıma dayalı yerleşik düzene geçtiğine rastlanıyor. Yapılan ilk çanak çömlekler, tarım aletleri ve savaş aletleri bu topraklardan çıkarılmıştır. Anadolu medeniyetlerinin birçoğuna ev sahipliği yapan Burdur, Frigyalılar, Romalılar, Bergama Krallığı ve Bizans için son derece önemli bir noktaydı.

Ankara, İstanbul, Burdur uçak bileti fiyatlarının arasından en uygun seçeneği ultrabilet.com adresinden bulabilirsiniz. Son yıllardaki gelişmeleri ve şehirdeki doğal güzellikler, tarihi mekanlar ve kalıntılar birçok kişiyi Burdur’a çekmeye başladı. Doğal güzellikleri ve tarihin izlerini görmek için şehre gelen misafirler Burdur’un zengin mutfağı ve birçok farklı hediyelik eşyası ile karşılaşıyor. Yukarıpazar semtindeki ceviz ezmesi oldukça leziz bir tatlı olurken Burdur yöresine özgü olan Burdur Şiş lezzeti de kesinlikle tadılmalıdır. Ayrıca Sagalasos Antik kentinde alabalık tesislerinde dinlenirken taze taze balığınızı yiyebilir ve bu eşsiz tarihi atmosferin tadını çıkartabilirsiniz. Burdur’a gelmişken Bakırcılar çarşısından el emeği göz nuru şekilde üretilmiş bakır süs eşyaları alınabilir veya özel siparişler verilebilir. Burdur Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla ulaşılabilecek bir konum sağlıyor. Otobanlar ve bölünmüş yollardan ulaşım sağlayabileceğiniz Burdur’a havayolu ile gelmek isterseniz 25 kilometre uzaklıktaki Isparta Süleyman Demirel Havaalanı kullanmanız gerekir. Ayrıca İzmir, Ankara, İstanbul bağlantılı demiryolu yolculuğunu da tercih edebilirsiniz.

 


Burdur Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Burdur%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Burdur Haritada Göster

Burdur

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat
  • Ankara 56 dakika
  • İzmir 52 dakika
  • Antalya 37 dakika
  • Adana 1 saat 6 dakika
  • Sivas 1 saat 20 dakika
  • Gaziantep 1 saat 20 dakika
antalya transfer