Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Bodrum Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Bodrum Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Bodrum uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Bodrum Şehrinde Gezilecek Yerler

Bodrum şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Bodrum Uçuşları

Bodrum şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bodrum’da birden fazla yerde Halikarnas adını duyabilir, görebiliriz. Bunun Antik çağlarda Bodrum’un Halikarnassos ismiyle anılmasından gelir. Bodrum kalesi en çok ziyaret edilen yerlerden biridir. Yabancı turistler burayı ST. Peter olarak tanırlar. Ilçe zamanla değiştirerek birden fazla isim vermişlerdi. Petrus, Petrium, Petrum, Podrum derken son hali Bodrum adini almıştır. Dünyaca ün kazanmış olan Bodrum Türkiye’nin en degerli tatil beldesidir. Türkiye için değer kazanmış ilçede dünyanın 7. harikası olan Mausoleum Halikarnassos buradır.  Turgut Reis, Neyzen Tevfik, Zeki Müren Bodrumludur. dünyanın ilk kadın amirali Artemis yine aynı şekilde Bodrumlu olması bizlere öneminin ne kadar eskiye dayandığını gösterir.

Bodrum ilçemiz Ege Bölgesinden kalır. Milas ve Ege deniz ile cevrili olan ilçe turizim bölgesi olduğu tüm dünyaca bilinmektedir.  Muğla ilimizin ilçesi olmasina rağmen merkezinden daha gelişmiş daha çok göç almaktadır. Yaz kis farketmeksizin misafir almaya devam eder yum ekonomisini turizimden kazanır desek yanlış olmaz. Karasal bölgeden iğne yapraklı kızılçam, meşe, palamut, yaban çilek, mersin, sandal ağaçlarla kaplı olan ilce %61.3’ü ormanla kaplı olması da doğanın verdigi huzuru tüm halkına yaşatmaktadır. Ilçenin ekonomisinin ne kadar turizim yogunlukta olsada bunların yanında, ticaret, el sanatları, balıkçılık, ormancılık, bitkisel üretime de dayanmaktadır.

Yaz aylarında özellikle faliyet gösteren ilce oldukça sıcak ancak ilik esen rüzgar sayesinden bunaltmaz. En romantik özel günlerin kusursuz yapılabileceği bu bölgede,  hemen dibinde olan Milas sayesinden hava yolu yolcularını sık sık almaktadır. Yurt içi yurt dışı turistlerin en çok kullandığı ulaşım olan hava yolu aktif bir sekilde çalışmalar yapmaktadır. Uçak Bilet Firmaları her sezon farklı kampanyalar ile turistleri ilgisini çekmektedir.

Uçak Biletinizi ultrabilet.com web sitesinden en uygun fiyat ile satin alabilir, Akyarlar, Bahçeyakası, Çamlık, Çömlekçi, Dağbelen, Dereköy, Gökpınar, Gürece, Güvercinlik, İslamhaneleri, Kemer, Kumköy, Mazıköy, Peksimet, Pınarlıbelen, Tepecik, Sazköy, Yakaköy, Yeniköy olan en dogal, köyleri, Zeki Müren müzesi, Halikarnas Mozolesi, Tavşan Adasını, Bitez’i Rüzgar Güllerini, Marina Yacht Club’ta ki canlı müzikleri, Barlar sokağını ve saymakla bitmez aktivitelerini yasamak icin büyük bir fırsat olacaktır. Yoğun olarak çalışan Istanbul, Izmir, Bursa, Eskişehir gibi illerden sürekli misafir alan Bodrum en güzel tatil günlerini misafirlerine yasatmakta birinci sıradadır.

 

 

 

 

 

 

 


Bodrum Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Bodrum%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Bodrum Haritada Göster

Bodrum

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 5 dakika
  • Ankara 1 saat 15 dakika
  • İzmir 42 dakika
  • Antalya 1 saat 2 dakika
  • Adana 1 saat 26 dakika
  • Trabzon 2 saat 1 dakika
  • Sivas 1 saat 41 dakika
antalya transfer