Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Bodrum Lviv Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

15 Dakika

Lviv Hava Durumu

( Lviv )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Lviv%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Lviv Yerel Saati

15:40 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1450 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 35 Dakika

Popüler Hava Yolları

Thy, Pegasus, Atlas Global

Bodrum Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Bodrum uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Bodrum uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Lviv Gezilecek Yerler

Lviv gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Bodrum Lviv Uçuşları

Bodrum - Lviv uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Bodrum ilçemiz Ege Bölgesinde bulunup Muğla ilimizin bir ilçesidir. Türkiye ve uluslararasi turizimde en çok tercih edilen bir yerdir. Her yaz binlerce turist alan alan ilcemiz ekonomik açıdan büyük katkida bulunmaktadir. Tarih boyunca hep bir savaş içinde kalmıştır bu ilçe coğrafyası ve doğal zenginlikleri hep paylaşılmamıştır. Eskiden Halikarnassos diye anıldırdı Bodrum. Doğu ve Batı limanların birleşmesinden oluşmaktadır. Bodrum da kıyılara inen bembeyaz evler ile ülkenin her ilinden farklı bir hava katmıştır. Yatları ve tersaneleri ile dünyaca bir ün kazanmayı başarmıştır. Değişik bir havası vardır Bodrum’un sokakları dar, kıyılara kadar uzananan bembeyaz evleri, otelleri, eğlence mekanları adeta başka bir hayat yaşatmakadır. Tüm dünyadan her yaz buraya gelen turistler kiralık yazlık evler alıp yaz ayı boyunca burada ikamet etmektedir. Kimisi satın alıp her yıl bu geziyi tekrarlamaktadır. Ünlülerin yaz kis fark etmeden tek tatil adresi Bodrum’dur.

Bodrum’u Bodrum yapan bir kaç özelliği vardır tabii ki; Bodrum Kalesi’nde surların o asil duruşunu görmek burada mümkündür. St. Jean şövalyeleri tarafından yaptırıldığı söylenmektedir. Su Altı Arkeoloji Müzesi, Türkiye’nin su altı ilk ve tek müzesidir bu müze, burada üç ayrı batmış gemi göreceksiniz ve bu gemilerin tarihi çok eskiye dayanmaktadır. Mozole, bildigimiz üzere dünyanın yedi harikalarından biridir. Antik Tiyatro, özellikle yaz aylarında faaliyet göstermektedir. Bunun gibi birden çok güzelliğinden bahsedilebilir. Uçak Bilet Firmaları‘nın faaliyet gösterdiği ve Milas Bodrum arasındaki havalimanı 1997 yılından bu yana uluslararasi hava trafiğine açıktır. Bu hava limanı her yıl yaklaşık üç milyon yolcu taşımaktadır. 

Lviv’den her yıl binlerce tatil sever Bodrum’u ziyaret etmektedir. Kara yolu zor bir ihtimal olduğu icin genelde hava yolu tercih edilmektedir. Ancak buradan direkt uçak bileti bulmaz biraz zordur. Genelde Istanbul‘dan aktarmalı bir sekilde uçuş düzenlenmektedir. Yaklaşık on saat kadar bir zaman almaktadır. Lviv’den gelen bir tatil sever bir hafta on gün kalamaz en az bir kaç ayini dolu dolu Bodrum’un her bir yanini yasar ve o sekilde Lviv’e dönmektedir. En ucuz Lviv Bodrum uçak bileti için ultrabilet.com web sitesinden satın alabilirsiniz.

antalya transfer