Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Bodrum Almati Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

45 Dakika

Almati Hava Durumu

( Almati )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Almati%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Almati Yerel Saati

15:43 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

4200 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

6 Saat 10 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Air Astana

Bodrum Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Bodrum uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Bodrum uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Almati Gezilecek Yerler

Almati gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Bodrum Almati Uçuşları

Bodrum - Almati uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Doğal güzellikleriyle her sene belirli sayıda insanın ilgisini çeken Bodrum ve Almati’ye gitmek için ultrabilet.com adresinden Bodrum Almati uçak bileti fiyatlarını karşılaştırma yapabilir ve hızlı bir şekilde uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Artık sakinliğini kaybedip tamamen bir turizm merkezi haline gelmiş olan Bodrum’da hala sakinliğini koruyan yerler de bulunmakta. Bunlardan ilk akla geleni ise Güllük Körfezi’nin en uç noktasında olan Lassos’dur. İnsandan, yüksek binalardan ve gürültüden uzak kalmış ve bozulmamış bir cennet gibidir. Daha çok gerçekten doğal yaşama ayak uydurabilecek olanların ilgisini çekebilecek bir yerdir. Tam olarak aradığım yer burası diyorsanız Bodrum uçak biletinizi hızlı bir şekilde ultrabilet.com adresinden satın alabilirsiniz.

Lassos kadar sakinliğini ve doğasını korumakta olan bir diğer yer ise Mazı’dır. Sevimli ve temiz bir havaya sahip olan Mazı, hemen Gökova Körfezi’nin yakınında yer almaktadır. Yemyeşil doğası ile kalmayıp bunu korumayı da başardığı için Mazı büyük bir saygıyı hak etmektedir. Bu iki sakinliğini korumuş yerden sonra ise uğrayacağınız yer Kargı Koyu olarak bilinen Camel Beach olmalıdır. Camel adını almasının ardında ise develerin orada yaşıyor olmasının etkisi çoktur. Camel son dönemlerde popüler olmak üzere o yüzden en hızlı şekilde bu sakin haline tanık olmak güzel olacaktır. Özellikle mükemmel bir kumsalın tadını çıkarmak isteyenlerin tartışılmaz ilk tercihi Camel olacaktır. Bodrum Almati uçak bileti firmaları size bu doğa harikası olan yerlerde gezinebilmeniz için en ucuz uçak biletlerini ultrabilet.com adresinden temin edecektir.

Kırgızistan ve Çin ile komşu olan Almati’ye gitmek için en hızlı şekilde ultrabilet.com adresinden Almati uçak bileti fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Almati topraklarına karasal bir iklim hakim olsa da burada kış mevsimi çok fazla sert geçmez. Daha çok Almati’de kış mevsiminde yağış söz konusudur. Havasının da bu şekilde ılıman olması daha çok ziyaretçilerini artırmakta ve bu ziyaretleri genellikle tüm seneye yaymalarını sağlamaktadır. Yaz mevsiminde istediğiniz gibi sıcacık bir yer iken kış mevsiminde orada kayak yapabilir ve bunu çok soğuk bir yerde yapmadan tadını çıkarabilirsiniz.

antalya transfer