Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Balıkesir Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Balıkesir Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Balıkesir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Balıkesir Şehrinde Gezilecek Yerler

Balıkesir şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Balıkesir Uçuşları

Balıkesir şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Uzun bir tarihi geçmişi bulunan Balıkesir’e gitmek için ultrabilet.com adresinden Balıkesir uçak bileti fiyatlarına bakabilirsiniz. Balıkesir ilimizin hem tarihi güzellikleri hem de göz alıcı şehirciliğiyle, muazzam bir görüntüsü bulunmaktadır. 1 milyon 196 bin 176 kişilik nüfusuyla, il merkezi dahil olmak üzere birçok alanın da çeşitli ekonomik faaliyet gösterilmektedir. Balıkesir’in Marmara bölgesinde bulunması ve Marmara deniziyle bağlantısı olması, şehre birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. İl merkezinde bulunan tarihi yapılar, müzeler ve çeşitli kültürel çalışmaların yapılması da il sakinlerinin daha kaliteli bir hayatı yaşama fırsatı sunmaktadır. Balıkesir’in coğrafi konum nedeniyle il sınırları içerisinde bulunan askeri üslerin de hem güvenlik açısından hem de ekonomik açıdan artıları bulunmaktadır.

Köklü bir tarih sürecinde yer alan Balıkesir bölgesinde bulunan antik alanların, yakın geçmişe ait anıtların ve belirli zamanlara ait tarihi kalıntıların saklanması, Balıkesir ilimize turizm kapısı sağlamaktadır. Bu güzel kenti gezmeniz için Balıkesir uçak bileti firmaları size birden fazla seçenek sunacaktır. Bununla beraber Marmara denizine sahili olan ilçelerinin de bulunması Balıkesir’in turizm kalemini arttırmaktadır. Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk olmak üzere toplam 20 ilçesi bulunmaktadır. İlçelerin birbirinden farklı artıları olması da Balıkesir ekonomisinin tek bir ekonomi kaleminde toplanmadığının kanıtıdır. Ekonomi alanında çeşitli faaliyetlerinin yapılmasına imkan sağlayan etkilerden birisi karma bir iklimdir. Marmara denizine yakın alanlarında Karadeniz iklimi görülürken, güney kesimlerinde daha çok Akdeniz iklimi kendini göstermektedir. Aynı şekilde Balıkesir’in doğu kesimlerin de karasal iklim kendini göstermektedir.

Balıkesir Üniversitesinin il merkezinde konumlanması, eğitim üzerinde ki etkiyi anlamak mümkündür. Antalya, İzmir, Balıkesir uçak bileti için ultrabilet.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bununla beraber MEB üzerinden birçok eğitim kurumunun bulunmasıyla il sakinlerinin eğitim hizmetlerinden rahatça yararlanabildiğini gösterebilmektedir. Şehircilik ve kentleşme tam olarak oturmuş olsa da belirli projelerle Balıkesir’in büyüme hızına ivme kazandırılmaktadır. Temel sağlık, ulaşım, eğitim gibi ihtiyaçların rahatça karşılanabilmesi, Balıkesir’de düzenini kurmak isteyecek insanların endişelerini azaltmaktadır. İl merkezinde sosyal tesislerin, kültür merkezlerinin ve sanatsal alanında çalışmalara imkan verilmesinin yerli halkın aktivite sayılarının artmasında büyük bir etken olmaktadır. Hem hizmet alanların da hem de sanayi alanında yapılan çalışmaların üst seviye olması da bölgenin genel anlamda gelişme hızını olumlu etkilemektedir.


Balıkesir Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Bal%C4%B1kesir%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Balıkesir Haritada Göster

Balıkesir

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 45 dakika
  • Ankara 1 saat 5 dakika
  • İzmir 40 dakika
  • Antalya 1 saat 1 dakika
  • Adana 1 saat 27 dakika
  • Van 2 saat 17 dakika
  • Diyarbakır 1 saat 56 dakika
antalya transfer