Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Atlas Global Uçak Bileti 29,90 TL, Ucuz Atlas Global Uçak Bileti Fiyatları
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak AtlasGlobal hava yolu firması ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


AtlasGlobal Kampanyaları

AtlasGlobal ile ilgili kampanyaları takip edin, ucuz uçak bileti ile seyahat edin.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/single-firma.php on line 98

AtlasGlobal Hakkında

AtlasGlobal firması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıda ki makalemizi okuyabilirsiniz.

Atlas Global Ucuz Uçak Bileti 0 (850) 840 63 30

2001 yılında İstanbul’da kutulan Atlas Global kargo taşımacılığı olarak kurulmuş olup daha sonrasında yolcu taşımacılığına geçiş yapmıştır. Atlas Global özel bir şirkettir IOSA sertifikalı ilk IATA üyesi olup uçuşlarını öcıddı oranda yükseltmeyi başarmıştır. Firma hava yoluna sadece 2 uçakla girmiştir. Zamanla hızla büyümeyi başarmış uçak sayısını ve yolcu sayısını yükseltmşiştir.

Şu an da 50 noktaya uçuş gerçekleştiren firma Asya, Rusya, BDT Bölgesi, Orta Doğu ve Avrupa’ya kadar Türkiye’den seferler hazırlamaktadır. Atlas Global yapmış olduğu işi tamamen özelleştirip ekibine profesyonel bir eğitim vermek için AFA’yı (Atlantik Uçuş Okulu) kurmuş burada özel eğitimler vermektedir. Bununla kalmıyor, tüm personellerine ve bürolarına kendilerini gösterecek oldukça da başarılı olduğu kırmızı yoğunlukta kırmızı-beyaz rengini kullanmaktadır Atlas Global her zaman diğer Uçak Bileti Firmalarından ayıracak özelliklerle karşımıza çıkmaktadır. Uluslararası hava yollarına bakım hizmeti sunmak için  ATS Team’ı da kurmuştur.

Kesinlikle prensiplerinden ödün vermeyen firma bir çok yenilikte başarılarını en doğru şekilde işine yansıtmaktadır. Her hizmet firmaları gibi Atlas Global’de yapılandırma sürecine girmiştir. Burada en dikkat çeken durum ise Düşük maliyetli havayolu algısını yok etmek amacıyla AtlasJet olan adını şu an da bildiğimiz Atla Global olarak değiştirmiştir. Özellikle bu algıyı yurtdışı için gerçekleştirmiştir. Firmasının  sadece yurtiçi değil adından anlaşıldığı üzere globalleşmek istediğini açıkça belirtmiştir. Bunu daha yaygınlaştırmak için ise kısa bir reklam filmi çekmiş resmi süreçler geçtikten sonra yeni yüzüyle karşımıza çıkmıştır.

Firma’nın başından beri tek  felsefesi kaliteli ve konforlu bir hizmet sunmaktı, bunu da yeni adıyla ve yeni stratejilerle geliştirmiş olup hayata geçirmişlerdir.  Atlas Global her yenilikte  farklı kampanyalar ile kendini  ve kampanyalarını tüm sosyal ağlardan müşterilerine iletmiş olup devamlı olarak hizmet  vermektedir.

Firma günümüze kadar ir çok değişikliğe  ve yeniliğe rağmen asla hizmetinden ödün vermemiş başarısını en doğru şekilde devam ettirmektedir. Bir çok Uçak Bilet Firmalarından sonra başlamasına rağmen daha başarılı olmuş daha tercih edilir bir firma olmuştur. Yuriçi ve Yurdışı hizmeti veren Atlas  Global uygun uçak biletlerini hem online ve satış bürosu hem de çağrı merkezi aracılığıyla yolcularına sunmaktadır.

Türkiye’nin hemen hemen tüm havalimanlarına sefer düzenlemekte, aynı şekilde yurtdışı seferler için titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Atla Global’in en güzel tarafı da Check-in işlemleri, dilediğiniz yerden ya sadece internet ve GPRS  açık olması yeterli olacaktır. Daha hızlı ve daha ve daha avantajlı işlem yapılıp sağlıklı yolculuk yapmakta olabildiğince yardımcı olmaktadır.

Atlas Global devamlı müşterilerini hiç unutmuyor ve onlara özel kartalar çıkarıp bir sonraki yolculuk için daha uygun uçak bilet satın alabilir bu sayede sürekli puan toplayıp her yolculukta daha avantajlı hal almaktadır. Jetmil adı verilen bu karta sahip olmak için herhangi bir ücret talebi yoktur. Atlas Global bir çok iş çok otaklığı yapmış olsada yola girdiği prensibinden asla taviz vermemiş hem işe olan bağlılık hemde müşterinin memnuniyeti için en keyifli bir hale getirmek için devamlı olarak yenilikler  yapmakta, ikramlarını değiştirmekte uçak biletlerini en uygun fiyata satmaktadır. Uçak biletleri için ultrabilet.com web sitesinden en yakın tarihte en ucuz biletine ulaşabilir bu yenilikçi firma ile oldukça güzel bir yolculuk yapabilirsiniz.

Her geçen gün kendini yenilen  Atla Global, kampanyaları sitesinden sürekli güncellemektedir oradan en uygun kampanyalara ulaşıp değerlendirmek artık çok kolay. Dilerseniz müşteri hizmetlerini arayabilir ilgili konuyu sorabilir yardım isteyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 


AtlasGlobal check-in işlemleri AtlasGlobal Check-In İşlemleri

AtlasGlobal check-in işlemleri ile ilgili detayları öğrenmek için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.


AtlasGlobal check-in işlemleri AtlasGlobal Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

AtlasGlobal bagaj hakkı ve ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.


AtlasGlobal check-in işlemleri AtlasGlobal Koltuk Seçimi

AtlasGlobal koltuk seçimi ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.


AtlasGlobal check-in işlemleri AtlasGlobal Yiyecek İkram

AtlasGlobal yiyecek ve ikram ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.

antalya transfer