Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Artvin Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Artvin Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Artvin uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Artvin Şehrinde Gezilecek Yerler

Artvin şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Artvin Uçuşları

Artvin şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ülkemizin Gürcistan sınırını oluşturan ve boğalarıyla bilinen Artvin’e gitmek için ultrabilet.com adresinden Artvin uçak biletinizi satın alabilirsiniz. ilimiz de 169 bin 334 kişilik bir nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Nüfusun %50’den fazlası şehir merkezinde sanayi, madencilik, ticaret ve turizm sektöründe faaliyetleri gösterilmektedir. Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli, Kemalpaşa olmak üzere toplam 8 ilçe bulunmaktadır. Bölge rakım olarak yüksek konumlara sahip olsa da ovalık alanda yerleşim ve kentleşme bulunmaktadır. Artvin Çoruh Üniversitesi, MEB kurumuna bağlı eğitim hizmetleri bulunmaktadır. Ulaşım kara yolu ile sağlanmaktadır. Gürcistan ile sınır olması sayesinde turizm, ticaret gibi faaliyetler oldukça çok görülmektedir. İl merkezinin kentleşmeyi tam anlamıyla sağlamış olmasıyla yaşamın dil uçuklatacak kadar pahalı olduğunu söylemek güçtür.

Artvin uçak bileti firmaları size bu şehirde gezinti yapabilmeniz için en uygun bilet seçeneklerini temin edecektir. Muhteşem doğa manzaralarına sahip, yeşil bitki örtüsüyle birleşmiş Artvin ilimizin MÖ 3000 binlere dayanan tarihi ile adeta turizm rüzgarı estirmektedir. Artvin’in bakır, tunç ve demir çağlarının aktif olarak yaşanmış olmasıyla, yer altı zenginlikleriyle büyük bir maden kapısıdır. İl sınırlarında Karadeniz iklimi görülmektedir. Dağlık ve köy alanlarında sert bir kış yaşanırken, il merkezinde ılık ve yağışlı kış mevsimi görülmektedir. Birçok sektörde ekonomik faaliyetleri bulunsa da tarım üzerinde; çay, fındık, kivi, zeytin, pirinç, pek rastlanmasa da narenciye üretimlerinden söz edilebilir. İl bazında sanayi ve endüstri açısından pek gelişmişlik rastlanmamaktadır. Daha çok tarımsal faaliyetler bağlamında sanayi yapısından söz edilebilir. Özellikle de çay ve fındık üzerinde yapılan sanayi çalışmaları ön planda olmaktadır.

Ankara, Amasya, Artvin uçak bileti için en uygun seçenekler ultrabilet.com adresinde. Artvin ilimizin merkezinden uzak yaşam unsurlarında ağırlıkla hayvancılık faaliyetleri de gösterilmektedir. Büyük baş, küçük baş gibi faaliyetler oldukça sık rastlanılan bir durumdur. Şehircilik ve kentleşme çalışmaları sürse de doğa ile iç içe olma durumu ve insanların merkezden ziyade köylerinde yaşamlarını sürdürmesi nedeniyle gelişim hızı düşüktür. Artvin ilimizde bulunan bir üniversite ve birçok eğitim kurumunun bulunması, o yöre halkının eğitim hizmetinin tam anlamıyla karşılandığını göstermektedir. Bununla beraber sağlık ve ulaşım gibi temel hizmetlerinde karşılandığı bir gerçektir. İl merkezinde bulunana ekiplerin, hayatı felç edecek derece de meydana gelecek kış felaketlere karşıda temkinli ve hazır bir durumda olduğu bilinmektedir.


Artvin Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Artvin%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Artvin Haritada Göster

Artvin

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 56 dakika
  • Ankara 1 saat 31 dakika
  • İzmir 2 saat 13 dakika
  • Antalya 1 saat 55 dakika
  • Adana 1 saat 28 dakika
  • Bodrum 2 saat 13 dakika
  • Gaziantep 1 saat 17 dakika
antalya transfer