Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Antalya Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Antalya Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Antalya uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Antalya Şehrinde Gezilecek Yerler

Antalya şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Antalya Uçuşları

Antalya şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Akdeniz’in temsilcisi olan güzel şehir Antalya’ya gitmek için Antalya uçak biletinizi ultrabilet.com adresinden temin edebilirsiniz. Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Antalya, Milattan önceye dayanan tarihiyle de kültür dolu bir şehir demeyi hak etmektedir. Bulunduğu coğrafi konum ve insani içine çeken yapıtlarıyla birçok insanın ziyaret etmeye güdülemeyi başarmış bir yapısı mevcuttur. Yapılan son sayımlara göre 2 milyon 328 bin 555 kişilik nüfusuyla ülkemizin en kalabalık beşinci şehridir. Turizm alanında oldukça ileri olmasına karşın tarım, hayvancılık, ticaret, madencilik gibi faaliyetleri de bulunmaktadır. Güçlü ekonomisiyle ülkede dördüncülüğü elinde tutsa da sanayi de, turizm ve tarım kadar ilerleyememiştir. Bölgede yetişen zengin ve organik meyve, sebze türevleri oldukça çok olması nedeniyle tarım, Antalya’nın ekonomik pastasında büyük bir dilime sahiptir.

Antalya uçak bileti firmaları en güvenilir ve hızlı şekilde uçak biletinizi temin edebilir.  Antalya Organize Sanayi Bölgesi(AOSB) olmasının ister istemez diğer sektörlerin ilerlemesinde büyük bir fayda göstermektedir fakat birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Antalya yöresinin tarihi, sanatsal ve kültürel açıdan sahip oldukları, Dünya’da ki birçok insanın gelmesine vesile olmaktadır. Bu durum ister istemez yazın patlama noktasında kışın ise normal bir şekilde turizm rüzgârı estirmektedir. Antalya ilimizin modern ve çağdaş kentleşme süreci tam anlamıyla oturtması, yerli ve yabancı turistlerin hayat kurma iştahlarını kabartmıştır. Antalya’nın; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik olmak üzere toplam 19 ilçesi bulunmaktadır. Her ilçenin kendine has katkıları bulunmasıyla her açıdan Antalya’ya avantaj katmaktadır.

Ankara, İzmir, Antalya uçak bileti konusunda en hesaplı bilet seçeneklerini ultrabilet.com adresinde bulabilirsiniz. Antalya’da bulunan iki adet devlet üniversitesinin, iki adet de özel üniversitenin bulunması eğitim katkılarını tam anlamıyla sağlayabilmektedir. Antalya uçak biletinizi en uygun şekilde ultrabilet.com adresinden satın alabilirsiniz. Antalya bölgesinde ki Akdeniz üniversitesinde bulunan bilim parkı, TÜBİTAK’a bağlı gözlem evi ve çeşitli Ar-Ge birimlerinin bulunması, teknoloji ve bilim üzerinde çalışmalar son hızıyla sürdürülmesi ülkemize büyük katkılar sağlamaktadır. Antalya ilimizin altyapı konusunda hiçbir şekilde sorun yaşamamaktadır. Kara yolu, hava yolu, demir yolu ve deniz yolu ile ulaşım sağlamak mümkündür. Bilim, altyapı, eğitim gibi konuların yanı sıra sanatsal ve kültürel çalışmalar duraksama bilmeden devam etmektedir. 1953 yılında düzenlenmeye başlamış Antalya film festivali sayesinde çığır açan sanatsal, kültürel faaliyetlerin hızına hız katmıştır.


Antalya Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Antalya%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Antalya Haritada Göster

Antalya

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 8 dakika
  • Ankara 1 saat
  • İzmir 58 dakika
  • Adana 1 saat 2 dakika
  • Bursa 1 saat 1 dakika
  • Bodrum 1 saat 2 dakika
  • Trabzon 1 saat 40 dakika
antalya transfer