Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Antalya Lviv Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

Lviv Hava Durumu

( Lviv )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Lviv%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Lviv Yerel Saati

15:49 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1504 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 30 Dakika

Popüler Hava Yolları

Thy, Pegasus, Atlas Global


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Antalya uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Lviv Gezilecek Yerler

Lviv gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Antalya Lviv Uçuşları

Antalya - Lviv uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Turizm denildiğinde ilk akla gelen şehir olan Antalya’yı ziyaret etmek için ultrabilet.com adresinden Antalya Lviv uçak bileti seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Tarihi, eserleri, denizi, havası ve insanlarıyla Antalya berrak bir su gibidir. Kana kana o sudan içme isteğinizi bastıramazsınız. Bir kere gelmek yetmez defalarca gelmek istersiniz. Çünkü Antalya bir kere gelinip gezilecek bir şehirden çok fazlasıdır.

Antalya’ya gelen yabancı turistlerin ilk olarak gittiği yerlerden biri de Demre adındaki şirin ve küçük ilçedir. Demre yabancı turistler için Noel Baba’nın kalesi diye düşündüklerinden birçok anlamı vardır ve önemlidir. Demre başlı başına tarihi bir gezinti yapılacak bir ilçedir. Hatta bir ilçeden daha fazlasıdır. Antalya denildiğinde ilk akla gelenlerden olmamasına rağmen doğal güzellikler, tarihi ederleri ve mükemmel temiz bir denizinin olması ile göz bebeği gibidir. Limon ve portakal bahçeleri ile Demre, Antalya içinde bir çiçek gibidir. Antalya’da yapılan seracılığın büyük bir kısmı tam olarak burada yapılmaktadır. Aynı zamanda St. Nikolaus Müzesi’de Antalya’nın bir ilçesi olan Demre’de bulunmaktadır. Antalya uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir ve şehir merkezi ile ya da ilçeleri ile özel olan bu şehirde güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Sevimli ve ferah sokakları ile gezintinizi huzurlu bir hale getirecek olan Lviv’e gitmek için ultrabilet.com adresinden Lviv uçak bileti kampanyalarını takip edebilirsiniz. Uygun fiyata aldığınız uçak biletinden sonra geriye kalan Ukrayna’nın bir şehri olan Lviv’de rahatlıkla gezebilirsiniz. Parkları, hesaplı restoranları, tatlı sokakları, sakin meydanları ile Lviv gezilmesi ve görülmesi gereken huzurlu yerlerin başında gelmektedir.

Antalya Lviv uçak bileti firmaları ultrabilet.com adresinden size en uygun uçak biletini sağlayacak ve huzurlu bir tatil yapma imkânı elde edebileceksiniz. Sakinliğinin yanı sıra aynı zamanda gece hayatı ile de Lviv oldukça fazla imkan sunmaktadır. Yani sadece huzurlu, sakin ve sessiz bir tatil geçirmeyecek aynı zamanda ise istediğiniz kadar eğlenebileceksiniz. Lviv sabahında güzel sakin bir başlangıç yaparken akşamında ya da gecesinde istediğiniz kadar eğlenebilirsiniz. Size her anlamda bir çok çeşit sunabilecek yer olan Lviv’e uğramadan geçmeyin.

antalya transfer