Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Antalya Konya Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Konya Hava Durumu

( Konya )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Konya%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Konya Yerel Saati

09:31 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

192 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

45 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal

Antalya Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Antalya uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Antalya uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Konya Gezilecek Yerler

Konya gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Antalya Konya Uçuşları

Antalya - Konya uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Akdeniz’in incisi olan Antalya’yı ziyaret etmek için ultrabilet.com adresinden Antalya Konya uçak bileti seçeneklerini inceleyebilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Deniz ve güneşin muazzam bir uyum içinde olduğu Antalya, II. Attalos tarafından kurulmuş ve üzerinde birden fazla medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde hala bu farklı medeniyetlerin izi burada devam etmektedir.

Tarihi ile köklü bir şehir olan Antalya’ya gitmek için, Antalya uçak bileti fırsatlarını inceleyebilirsiniz. Antalya sene içinde bir şehir nüfusu kadar turist çekmektedir. Hatta ülkenin en turistik kentlerinden bir tanesidir diyebiliriz. Ekonomi anlamında şehirde yaşayan halkın büyük bir kısmı tarım ile uğraşırken diğer gelir kaynağı da dönemsel olarak turizm olmaktadır. Her sokağında ve mahallesinde geçmişe dönük bir iz bulabilirsiniz.

Büyüklüğünün yanı sıra şehir düzeniyle de eşsiz bir güzellikte olan Konya her sene yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Konya denildiğinde akla gelen Mevlana sayesinde bu şehrin ünü sınırları aşmıştır. Sizde hala buraya gidip görmediyseniz, Konya uçak bileti seçenekleri arasından bütçenize en uygun olanı temin edebilirsiniz. Konya ticaret anlamında da kendini oldukça fazla geliştirmiş bir büyük şehirdir. Tarım ve sanayi konusunda her sene biraz daha gelişerek pazarda çok büyük bir pay elde etmeye başlamışlardır. Bulunduğu konum da Konya’ya ticaret konusunda oldukça fayda sağlamaktadır.

Antalya Konya uçak bileti firmaları tarafından size hazırlanan teklifleri ultrabilet.com adresi üzerinden takip edebilirsiniz. Konya ilk akla geldiğinde ne kadar göl fikri pek canlanmasa da tahmin edilemeyecek kadar fazla göl vardır. Ülke içinde en bilinen göllerden olan Tuz Gölü’nün bir kısmı Konya sınırlarında bulunmaktadır. Tuz Gölü, Türkiye’nin ikinci en büyük gölüdür.  Ülkenin tuz ihtiyacının büyük bir oranı buradan karşılanmaktadır. Tuz Gölü’nden sonra ise Beyşehir Gölü gelmektedir. Beyşehir de ülkenin en büyük üçüncü göllerinden bir tanesidir. Masallara konu olan Akşehir Gölü de burada bulunmaktadır. Konya ve Afyon sınırlarında bulunan gölün suyu tatlıdır. Daha çok sulama alanında bu gölden yararlanılır ama manzarasını izlemek keyif verici olacaktır. Suğla Gölü, Ilgın Gölü, Ereğli Gölü, Yunak Akgöl ise diğer göllerden birkaç tanesidir.


Konya Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Konya hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

antalya transfer