Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Antalya Kars Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

35 Dakika

Kars Hava Durumu

( Kars )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kars%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Kars Yerel Saati

09:07 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1151 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 2 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal

Antalya Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Antalya uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Antalya uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kars Gezilecek Yerler

Kars gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Antalya Kars Uçuşları

Antalya - Kars uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Günümüzden bugüne hala kültürünü, örf ve adetlerini yaşatmakta olan Kars’ta bir tatil yapmak istiyorsanız Antalya Kars uçak bileti seçeneklerine ultrabilet.com adresinden bakabilir ve bütçenize en uygun olanı hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Geçmişte fazla sayıda medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kars günümüzde modernliği yaşarken aynı zamanda geçmişteki örf ve adetlerinden asla kopmayan nadir yerlerden bir tanesidir. Kars halkı özellikle geçmişe dair güzel örf ve adetlerini inatla sürdürmektedir ve bu durum zaten özel bir şehir olan yeri daha da özel kılmaktadır. Örf ve adetleriyle bir kültürü hala yaşatmakta olan bu şehirde ufak bir tatil yapmak isteseniz Kars uçak bileti fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

En uygun uçak bileti opsiyonlarını Antalya Kars uçak bileti firmaları sayesinde ultrabilet.com adresinde bulabilir; rahat, güvenilir ve hızlı bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra Kars’ın gidilecek noktalarını bir liste yapıp gezerseniz daha verimli bir tatil elde edeceksinizdir. Eskiden beri örf ve adetlerinden kopmamış olan Kars için ilk akla gelen geleneklerinden bir tanesi Koç katımıdır.

Antalya uçak biletinizi en kolay şekilde ultrabilet.com adresinden satın alabilirsiniz. Turizm ve eğlence merkezi olarak görülen Antalya’da geçmişinden ve geleneklerinden uzaklaşmamıştır. Farklı kültür ve medeniyetlerinin izini bir şekilde devam ettirmektedir. Antalya halkı bu konuda dışarıdan daha farklı görünse de örf ve adetleri onlar için oldukça önemli bir yere sahiptir. Kız isteme, nişan ve düğün gibi büyük törenlerde Antalya’nın kendisine has bir duruşu vardır. Modern bir şehir olurken özünü kaybetmemiş ancak dışarıdan da bunu göstermeyi başaramamıştır. Genel olarak Antalya örf ve adet konusunda çok fazla da ayrılmaz. Doğal ve kültürel yapısı bakımından her anlamda çok özel Antalya’ya gelen herkes bir kez daha gelmek isteyecektir. Antalya, Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi; “Dünya’nın en güzel şehirlerinden bir tanesidir.’ Şehir merkezinde çok fazla geçmişe dönük yapı olmasa da ilçelerinde hala bu özelliğini korumaktadır. Şehir merkezinde genellikle dışardan göç eden insanlar bulunmakta ancak kendi halkı için hala Antalya korunabilir bir haldedir. Özü bozulmamıştır ve sadece turistik ya da eğlence merkezi olarak algılamak hata olur.

 

antalya transfer