Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Ankara Tahran Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Tahran Hava Durumu

( Tahran )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Tahran%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Tahran Yerel Saati

13:23 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1696 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 45 Dakika

Popüler Hava Yolları

Thy, Pegasus, Qatar Airways, Ukraine International

Ankara Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Ankara uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Ankara uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Tahran Gezilecek Yerler

Tahran gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Ankara Tahran Uçuşları

Ankara - Tahran uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin başketi olan Ankara İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. 5,445 milyon nüfusa sahiptir. Şehir içinde ulaşım genellikle metro ile gerçekleşmektedir. Metro yaklaşık 150.000 yolcu taşıdığı kayıtlarda mevcuttur. Burada iki ayrı metro ağı bulunmaktadır, ancak Ankara ilimize az geldiği için dört ayrı metro ağı için projeler hazırlanmıştır. Günlük ulaşımda ise her şehirde olduğu gibi halk otobüsü ile sağlanır. Şehirde sivil ve askeri olmak üzere iki ayrı havalimanı mevcuttur, Bunlar; Esenboğa Uluslararası Havalimanı ve Etimesgut Askeri Havalimanıdır. Askeri Havalimanı sivil uçuşlar sağlanmamaktadır ancak olağanüstü durumlarda kullanılabilir. Her iki havalimanınıda Uçak Bilet Firmaları faaliyet göstermektedir. Hava ulaşımı sayesinde Ankara ilimizde dünyanın her yerine ulaşım mümkündür. Ankara’dan Tahran şehrine ulaşım yine havayolu ile sağlanabilir ancak aktarmalı uçuş sağlanır. İstanbul havalimanları neredeyse tüm aktarmalı uçuşlara aracı olmaktadır. Tahran’nın şehrinden ülkemize gelen turistler mutlaka İstanbul ilimizi görmektedir.

İslam Cumhuriyetinin olan İran’ın başkenti ve aynı zamanda en büyük şehri Tahran, hareketli ve kalabalık bir şehirdir. Ülkenin ekonomi, politika ve sanayi merkezi konumundaki 18.5 milyonluk başkentin, bundan 200 yıl önce küçük bir köy olduğunu düşünmek zor. 75 milyona nüfuslu İran’ın 8,154 milyon nüfusa sahip bu devasa şehrinin sokaklarındaki genç nüfusu oldukça dikkat çekiyor. Sarayları, nadide eserler barındıran müzeleri, büyük meydanları, çok sayıda park ve bahçeleri olan Tahran, geleneksel İran mimarisi ile yapılmış evlerin çoğu sarı tuğladan yapılmış ve üzerlerinde sıva ve boya olmadığından tüm şehre hakim olan bir sarı renk göz çarpıyor. Evler neredeyse hep aynı şekilde yapılmıştır.

Tahran’nın en büyük özelliklerinden biri de Türkiye ile arasındaki ticarettir. Yıllardır süre gelen ticaret hala devam etmektedir. Aynı zamanda Ankara merkezi bir yer olduğu için siyasi her durumda burada toplanmaktadır. Dünyanın her yerinden gelen siyasetçiler buna Tahran dahil devamlı görüşme için Ankara ilimizi ziyaret etmektedirler. Bu yüzden hava ulaşımı çok önemli bir ulaşımdır. En uygun uçak biletleri ultrabilet.com web sitesinden satın alabilir veya müşteri hizmetleri ile görüşerek rezervasyon yaptırılabilir. Kent merkezine ulaşmak için transfer araçlar veya taksi tercih edilebilir.

antalya transfer