Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Ankara Kars Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

40 Dakika

Kars Hava Durumu

( Kars )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kars%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Kars Yerel Saati

09:32 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

873 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 39 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal

Ankara Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Ankara uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Ankara uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kars Gezilecek Yerler

Kars gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Ankara Kars Uçuşları

Ankara - Kars uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Ülkemizin başkenti olan ve tüm dünyaca bilinen ilimiz Ankara tarihi açıdan büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda dünyanın en büyük 45. şehridir Ankara. 5,445 milyon nüfusa sahip olan ilimiz ülkemin en kalabalık beşinci şehridir. Topraklarının bir çoğunu Yukarı Sakarya’dan alan Ankara İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Tarihi M.Ö 10 Bin yıl öncesine kadar dayanmaktadır ilimizin. Sırasıyla; Hititler, Frigler, Lidyalılar, Persler, Romalılar, Selçuklular ve Osmanlı İmparatorluğu burada hüküm sürmüşlerdir. Kış ayları keskin ve soğuk geçmektedir. Başkent olmasından dolayıdır ki ülkemizde bir çok lider burada yaşamaktadır. Ankara 16 ilden oluşmaktadır. Coğrafi yapısı . ve konumundan dolayı Türkiye Cumhuriyet’inin kalbi diye anılmaktadır. Öyle bir şeydir ki Ankara Başkent olmadan sadece otuz bin nüfusa sahipti. Ancak başkent olduktan sonra tüm dikkatleri üzerine çekmiş . ve beldeyenin yoğun ilgi ve alakasıyla birlikte büyümüş bununla elbette kalmıyor hala büyümeye devam etmektedir. Üstelik ulaşım açısından da çok kolay konumu tüm şehirlere yakınlık göstermektedir. Ankara çilimiz en çok göç alımını Çorum ilimizden yapmıştır. Sonrasın da Yozgat, Çankırı, Kırşehir diye devam etmektedir.

İlimizin nerdeyse %80’i hizmet sektöründe çalışmaktadır. En büyük açıklaması da sanayileşmiş olması ve aldığı göç nüfusun burada geçim sağlamasıdır. Tarımcılıkta yine Türkiye ortalaması üzerine çıkmayı başarmıştır. Ankara’da ulaşım kara, demir ve hava yolu ile sağlanmaktadır. Komşu illerden genelde kara yolu kullanılmaktadır. Anca k diğer şehirlerden genelde hava yolu tercih edilir. Uygun fiyata Ankara’ya uçak bileti bulmak mümkündür. Buraya geldikten sonra hemen taksi, otobüs, minibüs veya transfer araçları göreceksiniz. Gitmek istediğiniz yeri söyleniz yeterli olacaktır. Şehrin büyüklüğü gözünüzü korkutması ulaşımı çok hızlıdır.

Ülkemizin her yerinde faaliyet gösteren Uçak Bilet Firmaları, burada aynı şekilde hizmet vermektedir. Kars’tan Ankara’ya gitmeniz gerekirse arada oniki buçuk saat vardır, ve fazla zamanınız yoksa kara yolu sizin için zaman kaybı okacaktır. En uygun uçak biletini ultrabilet.com web sitesinden alabilir. Kars Ankaran arasındaki oniki saati sadece bir buçuk saate indirebilirsiniz.

Her iki şehrin iklimi birbirinden çok farkılıdır o yüzden gitmeden hava durumuna bakmanızda fayda olacaktır.

antalya transfer