Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
En Uygun American Airlines Uçak Bileti Fiyatları : ultrabilet.com - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun American Airlines Uçak Bileti Fiyatları : ultrabilet.com

Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak En hava yolu firması ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


En Kampanyaları

En ile ilgili kampanyaları takip edin, ucuz uçak bileti ile seyahat edin.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/single-firma.php on line 98

En Hakkında

En firması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıda ki makalemizi okuyabilirsiniz.

1930 yılında Amerika’da kurulmuş olan American Airlines’in merkezi Teksas’ta bulunmaktadır ve 82 firmanın bir araya gelmesiyle oluşan American Airlines, Amerikan’ın ünlü ve en büyük şirketlerindendir. Dünya üzerinde sefer düzenlediği sayılarla inanılmaz rekorlara ulaşmış olan American Airlines Havayolunda 90,000’den fazla çalışan bulunmak ile beraber dünyanın en çok kazanan havayollarından da sadece bir tanesidir. Büyük bir marka haline gelmiş olan havayolu şirketi dünyada 340 birbirinden ayrı merkeze uçuşlar düzenlemektedir. Türkiye’de ise sadece İstanbul Atatürk Havalimanından karşılıklı uçuş gerçekleştirmektedir.

American Airlines gelmiş geçmiş havayolu firmaları arasında “en büyük” olma unvanına sahip tek firmadır. Us Airways ile başlattığı ortak uçuşlardan sonra daha fazla gelişerek büyümeye başlamıştır. Sektörde en önemli ve en iyi firma olmak için çok çabalamıştır. Ve bu çabası sonuçsuz kalmamıştır. Her geçen gün biraz daha büyümekte ve dev bir firma olmanın adını gerçek manada taşımaktadır.

American Airlines uçak bileti check in konusunda rakibi çoğu firmadan daha hızlı bir sistem sunmaktadır. Telefonlarınız üzerinden online ya da bilgisayarınızdan online check in yapabilmektesiniz. Check in işlemleri, uçağınızın kalkış saatinden 24 saat önce  başlar ve iç hat seferinde 45 dakika, dış hat seferinde ise 90 dakika kala sonlanır. Son 30 dakika kala tüm işlemlerinizi halletmiş olmanız gerekmektedir. Uçuş saatinden 10 dakika önce kapılar kapanır.

American Airlines havayolunda bagaj konusunda da yolcularını memnun edecek uygulamalar yapılıyor. 56x36x23 cm boyutlarını aşmayan bir el bagaj hakkınız bulunmaktadır. El bagajınız haricinde özel çanta ya da bilgisayarınız gibi ekstra yüklerinizi de çok ağır olmamak kaydı ile American Airlines ile yanınıza alabilirsiniz. Bu konu hakkındaki detaylı bilgiyi American Airlines  görevlilerinden öğrenebilirsiniz. American Airlines  ile gittiğiniz yere ve mesafeye göre bagaj kiloları değişmektedir ve yolcular açısından oldukça güzel bir artı olmaktadır.

American Airlines uçak bileti firmaları size uçuştan önce istediğiniz koltuğu seçme hakkı tanımaktadır. Uçak içindeki duruma bakarak istediğiniz konumdaki bir koltuğu seçilmemiş ise seçebilirsiniz. American Airlines sizden seçimini yaptığınız uçak koltuğu için ek bir ücret ise istememektedir. Uçak içerisinde her koltuk arasındaki mesafeler aynı ölçüde değildir. Aynı zamanda özel konforlu koltuklarda bulunmaktadır ve bu ekstra ücret gerektirir. Koltuk seçimlerinizi de online olarak yapabilmeniz mümkündür. Ekonomi sınıfında normal koltuklar bulunurken Birinci sınıf ve Business Class seçeneklerinde koltukların yatak olma ve dönebilme gibi özelliği bulunmaktadır.

American Airlines yolcularına yemek seçimi konusunda da oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Dünya mutfaklarından bir çok lezzeti American Airlines uçuşlarında bulmanız mümkün. En büyük amacı konforlu ve kusursuz bir yolculuk yaşatmaktır. Bu amacı için de oldukça ince düşünülerek yolcularına hitap ediyordur. Her damak tadına uyabilecek bir menüsünün yanında içecek konusunda da bu kadar detaylı düşünülmüştür. Sağlık ile alakalı bir durum olduğunda ve her yiyeceği yiyemediğiniz durumlarda 1 gün önceden firmaya durumu bildirmeniz halinde uçuş zamanınızda size özel yemeğiniz de gelecektir. American Airlines menülerini uçak biletinizi almadan önce internet üzerinden araştırabilir ve çeşitliliğe tanık olabilirsiniz. En büyük artısı ise kişiye özel menüleri olmaktadır.

Ekstra ücretler ya da ücretsiz hizmetler olarak yolcularına rahat bir yolculuk sunmaktadır. Bunun yanında ise ücrete tabi olan bir Wifi hizmeti vardır. American Airlines, yolcularının rahat ve konforlu bir yolculuk yapabilmesi için elinden gelenin en fazlasını yapmaktadır ve bu yüzden de dünya çapında büyük bir marka değeri vardır.


En check-in işlemleri En Check-In İşlemleri

En check-in işlemleri ile ilgili detayları öğrenmek için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.


En check-in işlemleri En Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

En bagaj hakkı ve ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.


En check-in işlemleri En Koltuk Seçimi

En koltuk seçimi ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.


En check-in işlemleri En Yiyecek İkram

En yiyecek ve ikram ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.

antalya transfer