Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Adana Kayseri Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

30 Dakika

Kayseri Hava Durumu

( Kayseri )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kayseri%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Kayseri Yerel Saati

14:51 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

198 km Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

17 Dakika

Popüler Hava Yolları

Pegasus, Anadolu Jet, THY

Adana Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Adana uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Adana uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kayseri Gezilecek Yerler

Kayseri gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Adana Kayseri Uçuşları

Adana - Kayseri uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin nüfus sayısı çokluğu sıralamasında altıncı sırada yer alan Adana’ya gitmek için ultrabilet.com adresi üzerinden Adana Kayseri uçak bileti seçeneklerini karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun olanı satın alabilirsiniz. Adana toplamda 15 ilçeden ve 830’a yakın mahalleden oluşmaktadır. Ticaret ve kültürel açıdan da ülkenin ileri gelen şehirlerinden bir tanesidir. Maden anlamında toplarının geniş bir zenginliği vardır.

Adana uçak biletinizi en uygun şekilde satın alabilir ve tarihi 3000 yıldan fazla olan bu kent içerisinde güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Bölgede yapılan kazılara ve elde edilen sonuçlara bakıldığında Adana için Paleolitik Çağ’dan beri var diyebiliriz. Çukurova bölgesi de Adana içerisinde en eski yerleşim merkezi diye düşünülmektedir. Hitiler, Asurlar, Persler gibi birçok uygarlık bu topraklarda uzun süreler yaşamış ve o günde bugün de kültürel olarak her biri Adana’yı etkilemişlerdir.

Adana Kayseri uçak bileti firmaları tarafından en uygun uçak biletlerini saniyeler içinde ultrabilet.com adresinden sorunsuz bir şekilde satın alabilir ve turizm konusunda her sene binlerce insanı ağırlayan Adana’yı sizde ziyaret edebilirsiniz. Tüm bu turistlerin geneline bakıldığında Adana’nın sadece ülke içinden değil aynı zamanda ülke dışından da ziyaretçi almakta olduğu görülmektedir.

Türkiye’nin nüfus sayısı olarak kalabalık şehri olan ve pastırması ile adını dünyaya duyuran Kayseri’ye gitmek için Kayseri uçak bileti fırsatlarını ultrabilet.com adresinden bulabilirsiniz. Kayseri’nin 1,5 Milyona yakın nüfusu vardır. İç Anadolu da en büyük üçüncü ildir. Kayseri tam konum olarak Orta Kızılırmak bölgesinde ve aynı zamanda Erciyes dağının hemen eteklerinde kuruludur. Tarihin en eski şehirlerinden olması Kayseri’nin önemini artırmaktadır. Kayseri oraya gelen her ziyaretçisine bir gezi listesi çıkartabilecek kadar fazla güzel alanlara sahiptir. Arkeolojiye merakı olanlar için Kayseri Arkaoloji Müzesi tercih edilebilecek ilk seçenek olmalıdır. İçerisinde barındırdığı özel ve nadir eserler ile bu köklü şehre dair birçok anıyı canlandırabilir aynı zamanda ise geçmişe dair merak duygusunu da sonlandırabilir. Atatürk Evi ise bir diğer ziyaret edilmesi gereken yerlerdendir. Atatürk Müzesinden sonra ise yine müzeleri gezmeyi sevenler için Ahi Evran Sanatkarlar Müzesi ikinci durak olabilir.

antalya transfer