Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Adana Kars Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

40 Dakika

Kars Hava Durumu

( Kars )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kars%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Kars Yerel Saati

13:04 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

785 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 32 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal

Adana Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Adana uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Adana uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kars Gezilecek Yerler

Kars gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Adana Kars Uçuşları

Adana - Kars uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Her parçasıyla kendine özgü olan bu iki şehre gitmek için Adana Kars uçak bileti seçeneklerini ultrabilet.com adresinden karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun olanı hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Doğ ve Batı arasında bir sınır gibi olan Kars, tarihi ile dev bir şehirdir. Sadece tarihi eserleri ve tarihi yapılarıyla kendini özel kılmaz. Aynı zamanda sanata ve sanatçıya da oldukça fazla önem vermektedir. Burada bulunan Konservatuar ülkenin en iyi konservatuarlarından bir tanesidir. Yani Kars doğal güzellikleri ve mimari yapılarının korunması dışında bir müzik şehridir de diyebiliriz. Kars her adımında onu tanımak isteyene farklı bir kapı açacak şehirdir. Müziğiyle, tarihiyle doyulmaz bir şehir olan Kars’a gitmek için Kars uçak bileti fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Çok eski devletlerden bugüne kadar muazzam bir şekilde gelen Adana’ya gitmek için Adana uçak bileti seçeneklerine ultrabilet.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tarihi Milattan Öncesine dayanmaktadır ve başta Hititler olmak üzere Adana topraklarında inanılmaz çok sayıda uygarlık yaşamıştır. Bugün hala o farklılığın şehre yansımasını görebiliriz. Abbasilerden sonrasında her dönem bir Türk şehri olmuştur ve bu durumu devam etmiştir. Bizanslılar almak için taarruz başlatmış ancak çok da başarılı olmamış ve Cumhuriyetin tarihine Adana’da şahitlik etmiştir.

Adana Kars uçak bileti firmaları size en uygun uçak biletlerini temin etmeye hazır. Siz sadece kararınızı verin ve son dönemlerde tüm ilgileri üzerine toplayan Kars için harekete geçin. Adana’ya gelen herkes önce 1541 yılında yapılmış olan Ulu Cami’yi görebilir. Mimarisini günümüzde hala korumaktadır. Ve camiye gelmişken onun tam karşısında bulunan Medreseyi görmeden gitmemelisiniz. Medrese tam tamına Ramazanoğlu Beyliğinden beri ayakta durmaktadır ve günümüzde her anlamda korunmuştur. Oralarda gezinirken bir yerlerden Ney sesi de duyabilirsiniz. Her şehirde olduğu gibi Adana’nın  da bir saat kulesi vardır. Saat kulesinin inşası 1881 yılında başlatılmış ve bir yıl olmasan bitirilmiştir. Bugün Adana’nın merkezi gibi kabul edilmektedir ve Türkiye’nin en uzun saat kulesi olma özelliğini taşımaktadır. Saat Kulesine geldiyseniz buradan da meşhur Tarihi Kazancılar Çarşı’nı görmeden gitmemelisiniz. Devasa büyüklükte değil ancak arağınızı bulabileceğiniz çarşı da tarihi dokusunu korumaktadır.

antalya transfer