Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Adana Ceyhan Otobüs Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Adana Ceyhan Otobüs Bileti

Adana Ceyhan Otobüs Bileti

El Bakımı kişisel bakımın önde gelen tercihlerinden biri olarak görünüyor, Online Adana Ceyhan Otobüs Bileti alarak yolculuk eden misafirlerimiz için paylaşıyoruz.

En Ucuz Ceyhan Otobüs Bileti alacağınız wep sitesi olarak ellerimizin yumuşak ve pürüzsüz olması için çabalıyor ve bunun için el bakımı yapıyor. Günlük işler içerisinde en çok darbeyi alan organımız eller. Günlük bulaşık, temizlik gibi işler dolasıyla birçok kimyasal maruz kalıyoruz. Bunun yanı sıra, birçok defa ellerimizi yıkamak zorunda kalıyoruz. Bunun için de, sert ve olduğundan yaşlı görünen ellere sahip olabiliyoruz.

 

Öneriler,

-Spor yapıyorsanız mutlaka eldiven kullanın.

-Kimyasal maddeler ellerimize zarar vermektedir. Bunun için deterjanlara dokunacağınız zaman mutlaka temizlik eldiveni kullanın.

-Ellerinizi yıkayıp kuruladıktan sonra el kremi sürün.

-Her gece yatmadan önce yoğun bir nemlendirici kullanın.

-Su tüketimine dikkat edin.

 

Maskeler,

-Vazelin: Günlük işlerinizin bitiminden sonra Adana Otobüs Bileti olarak ellerinizi yumuşak bir sabunla yıkayın. İyice kuruladıktan sonra avuç içlerinize vazelini alın. 1 dakika boyunca ellerinize masaj yaparak dağıtın. Sonrasında ellerinize kullanmadığınız bir çorap geçirip uyun.

 

-Şekerli Peeling: Yarım yemek kaşığı toz şeker ve 1 yemek kaşığı zeytinyağını karıştırın. Karışımı iyice karıştırın. 2 dakika boyunca ellerinize masaj yaparak uygulayın. Ellerinizde 2-3 dakika durmasının ardından ılık suyla yıkayın.

 

-Salatalık ve Limon: Bu maske daha çok lekeler içindir. Güneşten dolayı oluşan lekelerin onarılmasına yardımcı olur. Bir adet salatalık, yarım limon ve bir yemek kaşığı buğday tohumunu blender dan geçirin. Bu karışımı hafta 2-3 defa ellerinize uygulayın. 20 dakika bekletin. Uygulama sonrasında güneşe çıkmamaya çalışın. Özellik ile ülkemizin tarın gözdesi olan şehrimiz de bulunan Ceyhan Adana Otobüs Bileti alıp yolculuk yaptığınız için sohbet arasında teşekkürlerimizi iletelim.

 

-Süt: Bir kabın içerisine ılık süt koyun. Ellerinizi sütün içerisinde 5-10 dakika arasında bekletin. Çıkardığınızda kurulamayın veya su ile temas ettirmeyin. Elleriniz sütü emdiği zaman, nemlendirici krem uygulayın.

 

-Biraz zeytinyağı ve yulaf ezmesini bir kapta karıştırın. Ellerinize 2 dakika boyunca uygulayın. 15-20 dakika beklettikten sonra ellerinizi ılık suyla yıkayın. Bu maske ellerinizdeki ölü hücrelerden kurtulabilirsiniz.

 

-Bal cildinizi yumuşatma konusunda çok iyidir. Ellerinize doğal bir yumuşaklık kazandırır.

 

-Gliserin ile ellerinize yumuşaklık kazandırabileceğinizi de online Otobüs Bileti almış şanslı yolcular olarak hatırlatmak isteriz. Gliserin hücre yenilenmesine de yardımcı olacağı için çok yönlü bir bakım yapacaktır. Gliserin ile ellerinizdeki renk farklılıklarından da kurtulabilirsiniz. Hatta el sabunlarınızı gliserinli olanlardan seçerseniz, bazı durumlarında önüne geçebilirsiniz. Ayrıca su, gliserin ve nişastayı eşit oranlarda karıştırarak ev yapımı bir krem elde edebilirsiniz. Bu karışımı nemlendirici krem yerine rahatlıkla kullanabilirsiniz.

antalya transfer