Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Adana Bakü Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

25 Dakika

Bakü Hava Durumu

( Bakü )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Bak%C3%BC%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Bakü Yerel Saati

14:55 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1318 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 15 Dakika

Popüler Hava Yolları

Thy, Onur Air, Atlas Global

Adana Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Adana uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Adana uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Bakü Gezilecek Yerler

Bakü gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Adana Bakü Uçuşları

Adana - Bakü uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Türkiyenin en bereketli toprakların bulunduğu bir ildir Adana. 2.216.475 nüfusu vardır ve Türkiyenin en kalabalık dördüncü ilidir. Kayseri, Kahramanmaraş, Niğde, Hatay ve Mersin gibi aynı şekilde ülkemiz için büyük bir öneme sahip illerle komşudur. Bu illere karayolu üzerinden her gün ulaşım sağlanmaktadır. Diğer uzak illere ise hemen 5 km uzaklığında olan havalimanı aracıyla ulaşım sağlamaktadır. Uçak Bilet Firmaları Türkiye’nin her yerine en ucuz uçak bilet satışı gerçekleştirerek ulaşımın en hızlı ve uygun halini göstermektedir. Adana ilinin merkezini Seyhan ve Yüreğir oluşturmaktadır. Şehir merkezinde tren istasyonu mevcuttur bu sayede ulaşım şehir içinde de oldukça kolaydır.

Adana’nın en önemli gelir kaynağı tekstildir. Şehir halkının %50’sı tekstil üzerine çalışıp hayatını sürdürmektedir. Uluslararası ticareti de gelişmiş olan ilimize NATO ve İncirlik Hava Üssü kent merkezine 12 km uzaklıktadır. 13 ayrı ilçesi vardır Adana ilimizin.

Bakü şehrinden Adana ilimize oldukça çok sayıda misafir gelmektedir. Hem gezmek tanımak için hemde ticaret için tercih edilen bir ildir. Gelen misafirler genelde havayolunu tercih etmektedir. Bakü Adna arasında direkt uçuş seferi henüz mevcut değildir. Bu yüzden aktarmalı bir şekilde ulaşım gerçekleşmektedir. Günün her saatinde hizmet veren taksi sayesinde şehir merkezine maximum yarım saate varmaktadırlar.

Genelde öğrencilerin sıkça tercih ettiği Karadeniz bölgesi üniversiteleri her yıl Bakü şehrine turlar dizenlenmektedir. Her öğrencinin mutlaka gördüğü ve her gidişi tekrarladığı Bakü ülkemiz için önemli bir şehirdir.

Türkiye’nin her yerinden aktarmalı veya aktarmasız uçak ile ulaşım sağlanmaktadır. Buraya aracınız ile gitmek bile mümkündür.  Herhangi patlayıcı ve kesici alet ne girişte ne de çıkışta kabil edilemez. Bu yüzden güvenlik çok şıkıdır bu şehirde. Çok uygun fiyatla konaklamak, gezmek veya alışveriş yapabileceğiniz bir memlekettir Bakü. Buraya gittiğinizde mutlaka gezmeniz ve görmeniz gereken yerler; Şirvasahlar Sarayı, Kız Kalesi, Azerbaycan Hali Müzesi gibi birçok gezip görülmeye değer tarihi yerleri vardır şehrin. En yakın zamanda gezip görmek için ultrabilet.com. web sitesinden veya müşteri hizmeti ile görüşerek en ucuz uçak biletinizi satın alabilir uygun fiyatlarla şehrin tadını çıkarabilirisiniz.

antalya transfer